Podglądają mnie

środa, 24 marca 2010

juhuuuu

Długo czekałam, ale wreszcie jest :D oto moje wygrane candy w Hopmarcie. Przyszła do mnie cała masa papierów (przepięknych, nie widać niestety na zdjęciu), kwiatów, szablony, perełki, ćwieki.... Cudne rzeczy i strasznie się cieszę. Dziękuję sklepowi Hopmart za możliwość udziału i taki piękny prezent, teraz to już wiosenny ;)
Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko wziąć się za scrapowanie :D jeśli macie dla mnie jakieś rady na początek to bardzo poproszę ;)

I jeszcze jedna informacja... Niedługo będę robić porządki w koralikach i przekładkach więc pewnie będę miała trochę rzeczy do rozdania... Jeśli ktoś jest chętny na wymiankę kamieni i innych przydasiów proszę o wiadomość na maila angel.nessa1987@gmail.com. Chciałabym wymienić się na inne przydasie lub coś scrapowego albo decu :) dalsze informacje podam już każdemu zainteresowanemu w mailu ;)

Tymczasem... cieszmy się wiosną ;)

2 komentarze:

  1. Bardzo nam miło, że sprawiliśmy Ci radość, że nasze drobiazgi trafiły w utalentowane ręce i wirzę, że wyczarujesz z nich coś niebagatelnego :)
    Zapraszam również do udziału w comiesięcznej edycji "Wspieramy Talenty".
    Do miłego usłyszenia - Iwona/Hopmart

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mnie cieszą wszystkie Wasze słowa ;) dziękuję ;) Bardzo zależy mi na Waszej opinii.
Komentarze z linkami do innych blogów oraz w stylu "obserwuję i liczę na to samo" będę kasować - mój blog nie jest miejscem na reklamę, jeśli będę chciała Was odwiedzić na pewno wejdę w profil ;)