Podglądają mnie

czwartek, 7 stycznia 2010

Sara
Witam z nowościami po Nowym Roku ;) Jakiś czas temu zachciało mi się naszyjników... Ot co ;) i jest. Udało mi się w końcu stworzyć taki właśnie naszyjnik. Dominującą rolę odrywają dwie ogromne i piękne kule piasku pustyni (duża ma aż 22 mm!!!) za które chcę bardzo podziękować Gosi (dziękuję siostra ;)) w otoczeniu przekładek bali. Do tego małe kuleczki piasku oraz piękne zielone korzenie koralu (uwielbiam ten kolor....)
Naszyjnik asymetryczny i nieprzeciętny. Kontrastowy, ale ze smakiem ;)
Mam nadzieję, że komuś się spodoba ;)

Dostępne w Galerii RęcznieZrobione.

6 komentarzy:

 1. Nessa, very nice bead-thing is done )))
  I am really a follower. I see my photo in line of followers - it is number 2 here, lv123 - it is me )))) Nessa, do you see me now?

  OdpowiedzUsuń
 2. bo z naszyjnikami jest tak, że chętnie by się je zrobiło, ale zbieranie materiałów długo trwa ;D bynajmniej z mojego punktu widzenia ;)
  fajny kolor korala ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. aj... strasznie długo a jak już są to potrzebne do czego innego się okazują... ale tu mi się udało. Powstał też czarny na moim drugim blogu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe połączenie kolorów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny. połączenie kolorów optymistyczne mocno. Taki energetyczny. Podoba mnie się nieziemsko. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mnie cieszą wszystkie Wasze słowa ;) dziękuję ;) Bardzo zależy mi na Waszej opinii.
Komentarze z linkami do innych blogów oraz w stylu "obserwuję i liczę na to samo" będę kasować - mój blog nie jest miejscem na reklamę, jeśli będę chciała Was odwiedzić na pewno wejdę w profil ;)