Podglądają mnie

piątek, 17 lutego 2012

Charusheela

Imię hinduskie Charusheela oznacza "piękna błyskotka". Pomyślałam, że taka nazwa dla tej bogatej bransoletki będzie bardzo odpowiednia :) Spędziłam nad nią bardzo dużo czasu, mam nadzieję, że komuś przypadnie do gustu. Jest wykonana w pojedynczym egzemplarzu - drugiej takie już nie będzie ;)
Oto ona:


Wielka różnorodność kamieni naturalnych, z których została wykonana sprawia, że jest niepowtarzalna. Kolorystycznie utrzymana w ciemnej tonacji z dodatkiem intensywnie fioletowych howlitów.
W bransoletce znajdują się ametysty, noc Kairu, howlity, agaty, chryzokola i onyksy. Dodatkiem są posrebrzane łańcuszki.
Oczywiście jest "do wzięcia" :)

Enjoy! :)

PS. Cały czas zapraszam na mój nowy blog http://apieceofnessaslife.blogspot.com/ :)

4 komentarze:

 1. Bogactwo pięknych kamieni...ach, zachwyca. :) A imię skojarzyło mi się z....karuzelą. :D Ech, głodnemu chleb na myśli - wskoczyłabym na łańcuchową i popatrzyła na ziemię z perspektywy ptaka... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A w kolorach ma coś hinduskiego, jest piękna!!!
  Nie zlitujesz się nad weryfikacją komentarzy?

  OdpowiedzUsuń
 3. chodzi o te dziwne słowa wyskakujące? nawet nie wiedziałam, że to mam ;/ gdzie to się wyłącza bo nie mogę znaleźć... ;/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mnie cieszą wszystkie Wasze słowa ;) dziękuję ;) Bardzo zależy mi na Waszej opinii.
Komentarze z linkami do innych blogów oraz w stylu "obserwuję i liczę na to samo" będę kasować - mój blog nie jest miejscem na reklamę, jeśli będę chciała Was odwiedzić na pewno wejdę w profil ;)